خلاصه مقاله

رشته پزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته ها در میان دانشجویان و دانش آموزان می باشد و معمولا رقابت بر سر پذیرش در این رشته بالا و تنگاتنگ است. دانشکده پزشکی استانبول نیز یکی از معتبرترین دانشکده های پزشکی در جهان است که به دنبال تولید اطلاعات مفید برای جهان، ارائه خدمات بهداشتی با کیفیت و پرورش پزشکان مجرب است.

فهرست مطالب

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

رشته پزشکی دانشگاه استانبول

تأسیس و پی ریزی مدرسه رشته پزشکی دانشگاه استانبول، تقریباً به قرن نهم باز می گردد. در دوران حکومت سلجوقیان بر آناتولی، مدارس مختلفی همراه با مدارس تخصصی تأسیس شدند. گفته می شود که نزدیک به 250 سال از آموزش پزشکی تا قرن نوزدهم، در دارالصفای فاتح صورت گرفته است. این دانشکده اولین دانشکده پزشکی است که به معنای امروزی در کشور ترکیه افتتاح شده است.

این موسسه اگرچه نام های مختلفی به خود گرفت، اما تحصیلات خود را بدون وقفه و با پیشرفت ادامه داد. به همین دلیل ۱۴ مارس ۱۸۲۷ به عنوان آغاز آموزش پزشکی مدرن در کشور ترکیه شناخته می شود.

رشته پزشکی یکی از رشته های پرطرفدار در بین کسانی می باشد که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، اما دانشگاهی که ارائه دهنده رشته پزشکی می باشد نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دانشگاه پزشکی استانبول از آن دسته دانشگاه هایی می باشد که تمام شرایط علمی و رفاهی را برای دانشجویان خود فراهم کرده است.

دوره هایی که باید یک دانشجوی پزشکی در دانشکده ی پزشکی شهر استانبول بگذراند متفاوت است که انتظار می رود دانشجویان ۱۸ ماه را در دوره های زیر سپری کنند:

  • ۵ ماه در کودکان
  • ۴ ماه در زنان و زایمان
  • ۴ ماه در داخل پزشکی
  • ۲ ماه در روانپزشکی
  • ۱ ماه در بخش اورژانس جراحی عمومی
  • ۱ ماه در قلب
  • ۱ ماه در بخش بیماری قفسه سینه
  • ۸ ماه باقیمانده آنها در یک مرکز پزشکی خانوادگی کار می کنند

تا مراقبتهای اولیه را مشاهده کنند و یاد بگیرند.

این برنامه ها، شامل برنامه هایی مانند پیگیری بارداری، واکسیناسیون، غربالگری و مراقبت های پیشگیرانه می شود.

رئیس دانشکده معتقد است که در دانشکده پزشکی استانبول، ما خوشحال می شویم که دانشجویان را بشناسیم و آن ها را به سمت تبدیل شدن به یک پزشک آموزش دیده راهنمایی کنیم.

دانشکده پزشکی با داشتن کادر مجرب و مجهز بهترین و درخشانترین ذهنها را برای یادگیری علم پزشکی و هنر مراقبت دلسوزانه از بیماران به چالش میکشد.

اعضای هیئت علمی این دانشگاه متخصصانی هستند که علاقه زیادی به کار خود دارند. می خواهند سهم قابل توجهی در تسهیل موفقیت آمیز تحصیلات پزشکی و آماده سازی برای حرفه پزشکی داشته باشند.

توجه داشته باشید که داشتن یک پزشک عالی فراتر از نمرات خوب است. پزشک بودن از دانشکده پزشکی استانبول “به موارد بیشتری نیاز دارد”. دانشکده پزشکی استانبول علاوه بر پزشک بودن، مکانی است که ذهن و هنرمندانی را که کشور ما در آینده به آنها نیاز خواهد داشت، پرورش میدهد. دانشکده پزشکی استانبول نام موسسه ای است که پزشکان با اعتماد به نفس، مجهز، با استعداد، حرفه ای و برجسته را که در عرصه علمی شهرت دارند تربیت میکند.

ریشه دانشکده پزشکی استانبول، نهادی که موفقیت در آن عادی میباشد، به “فاتح داروشیفا” برمیگردد. اولین بیمارستان دوره عثمانی بود و در سال ۱۴۷۰ تأسیس شد.

رشته ی پزشکی دانشگاه استانبول مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد. شهریه های این دانشگاه دولتی بسته به زبان آموزشی در این دانشگاه که ترکی یا انگلیسی باشد متفاوت خواهد بود. در رنج قیمتی بسیار مطلوبی به نسبت دانشگاه های خصوصی شهر استانبول قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رشته زیست دانشگاه استانبول
رشته تحصیلی

رشته ی زیست شناسی مولکولی و‌ ژنتیک دانشگاه استانبول

رشته ی زیست شناسی مولکولی به دنبال کشف چرایی انتقال صفات از والدین به اولاد و وراثت است.
البته این رشته در بخش های تشخیص سرطان ژنتیک، بیماری های ژنتیکی پیش از تولد و پس از آن، اصلاح نژاد، ارائه مشاوره های ژنتیکی و تاثیر ژنتیک بر ویژگی های افراد و فعالیت های مشابه نیز فعالیت دارد.
این رشته در کشور ایران ۵ گرایش دارد.

ادامه مطلب »
رشته معماری دانشگاه استانبول
رشته تحصیلی

رشته ی معماری دانشگاه استانبول

رشته ی معماری دانشکده معماری دانشگاه استانبول در سال ۲۰۱۷ تأسیس شده و معتقد است علم معماری در تمام زمینه های زندگی لازم است.
این رشته یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی است که اکثر دانش آموزان رشته های ریاضی و هنر متقاضی تحصیل در این رشته ی پرکاربرد هستند.

ادامه مطلب »
رشته مدیریت بازرگانی
رشته تحصیلی

رشته ی مدیریت بازگانی دانشگاه استانبول

رشته مدیریت بازرگانی از زیرشاخه های علوم انسانی است و پس از رشته حقوق پر طرفدارترین رشته در میان دانش آموزان رشته انسانی است. محاسبه سود و زیان شرکت ها مدیریت در زمینه های فروش، بازاریابی و تبلیغات گوشه ای از کارهای دانشجویان این رشته است.
فرصت اشتغال در موسسات خصوصی و بانکی، شرکت های واردات و صادرات، بیمه و موسساتی از این قبیل برای فارغ التحصیلان رشته ی مدیریت بازرگانی فراهم است.

ادامه مطلب »
رشته داروسازی
رشته تحصیلی

رشته ی داروسازی دانشگاه استانبول

دانشکده داروسازی دانشگاه استانبول یکی از دانشکده های برتر داروسازی در ترکیه است که به دانشجویان خود در سطح جهانی ارزش می دهد.
داروسازان به دنبال سلامت جامعه و مقابله با بیماریها با ترکیبی از علوم پایه و علوم بالینی هستند.
همچنین با توجه به مورد تایید بودن این دانشگاه و این رشته در وزارت علوم ایران دانشجویان امکان تاسیس داروخانه را خواهند داشت.

ادامه مطلب »
دانشکده حقوق دانشگاه استانبول
رشته تحصیلی

رشته ی حقوق دانشگاه استانبول

رشته حقوق دانشگاه استانبول در دانشکده ی مجهز حقوق ارائه میشود که به دنبال ارائه آموزشی حقوقی با کیفیت بالا است. مدرک اخذ شده از این دانشگاه در سطح بین المللی دارای اعتبار است و امکان اشتغال و ادامه تحصیل دانشجویان در هر کشور ممکن است.
اعتبار دانشگاه استانبول در رشته حقوق بالا است و دانشجویان این رشته از توانایی بالایی در حل مشکلات حقوقی برخوردارند.

ادامه مطلب »
رشته دندانپزشکی
رشته تحصیلی

رشته ی دندانپزشکی دانشگاه استانبول

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه استانبول پیشگام در آموزش پزشکی و تحقیقات علمی و ارائه خدمات بهداشتی است و بعنوان یک موسسه معتبر بین المللی شناخته میشود.
رشته دندانپزشکی نیز یکی از رشته های محبوب میان دانشجویان است که همه ساله متقضیان زیادی خواستار تحصیل در این رشته در دانشگاه معتبر هستند. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی کارت طبابت بین المللی دریافت می کنند و به راحتی می توانند در سطح جهان کار کند.

ادامه مطلب »

Individual Classes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus eu mauris eleifend, rhoncus metus vel, vestibulum odio. Suspendisse eget ante vel arcu pretium eleifend vel quis dolor.

Detail

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit tristique dolor nec.

What is my total cost?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit tristique.