خلاصه مقاله

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه استانبول پیشگام در آموزش پزشکی و تحقیقات علمی و ارائه خدمات بهداشتی است و بعنوان یک موسسه معتبر بین المللی شناخته میشود. رشته دندانپزشکی نیز یکی از رشته های محبوب میان دانشجویان است که همه ساله متقضیان زیادی خواستار تحصیل در این رشته در دانشگاه معتبر هستند. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی کارت طبابت بین المللی دریافت می کنند و به راحتی می توانند در سطح جهان کار کند.

فهرست مطالب

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

رشته ی دندانپزشکی دانشگاه استانبول

دانشکده رشته ی دندانپزشکی دانشگاه استانبول اولین دانشکده دندانپزشکی کشور ترکیه است. بیش از پنجاه سال است که به عنوان تنها موسسه ارائه دهنده آموزش دندانپزشکی فعالیت می کند. بنابراین به عنوان نقش اولیه و اساسی در شروع و توسعه دندانپزشکی معاصر ترکیه نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

مدرسه دندانپزشکی به طور رسمی در ۲۲ نوامبر ۱۹۰۸، در نتیجه تلاش های امرالله افندی، رئیس شورای آموزش، جمیل پاشا (توپوزلو) رئیس دانشکده پزشکی و مربی جراحی نوجوان دانشکده پزشکی نظامی تأسیس شد.

در عصر حاضر که میزان تجدید اطلاعات زیاد است. رقابت در زمینه دندانپزشکی شدید است. دانشکده دندانپزشکی نه تنها در مقطع کارشناسی بلکه در سایر دانشکده های دندانپزشکی با برنامه های آموزش دکترا و تخصص در همه بخش ها پیشرو است.

دانشکده دندانپزشکی، به گذشته و سنت های ریشه دار خود متعهد است و هدف آن آموزش دندانپزشکان آینده با استفاده از فن آوری مدرن با تجربیات به دست آمده از گذشته و اعضای هیئت علمی مجرب است.

این دندانپزشکان در نهایت ارزش های جهانی را در نظر می گیرند. برای مردم ارزش قائل هستند، مردم گرا هستند و مایل به کمک به پیشرفت جامعه هستند. فارغ التحصیلان این دانشکده فقط به حرفه خود محدود نیستند. آنها جامعه را در بسیاری از زمینه ها از فرهنگ گرفته تا هنر و حتی سیاست شکل می دهند.

اعضای برجسته و باتجربه هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی، به انتقال اطلاعات در حال تغییر و توسعه اهمیت می دهد. آنها از سازمان های حرفه ای و سایر دانشکده هایی که از نظر آموزش و پرورش در زمینه دندانپزشکی جایگاهی دارند، پشتیبانی علمی می کنند.

رئیس دانشکده ی دندانپزشکی بیان می کند که باعث افتخار خواهد بود اگر این دانشکده پزشکان و دانشمندان واجد شرایط را با استانداردهای جهانی تربیت کند. اطلاعات مفیدی برای کشور و بشریت تولید کند، خدمات بهداشتی با کیفیت ارائه دهد و به طور موثر این عملکردها را هماهنگ کند.

این رشته در دانشگاه استانبول مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد. هیچ گونه مشکل کاری در ایران پس از فارغ التحصیلی از این دانشگاه وجود نخواهد داشت. زبان ارائه شده در این رشته ترکی و انگلیسی می باشد. از طرفی شهریه بسیار مناسب در رشته دندانپزشکی دانشگاه استانبول سالانه بسیاری از مشتاقان را به سوی خود جذب میکند.

از جمله از صلاحیتها و شایستگیهای فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی دانشگاه استانبول مجهز بودن به دانش سطح بالا، به روز و جامع

  • علوم پایه
  • علوم بالینی
  • علوم رفتاری
  • داشتن دانش و مهارت های لازم برای حفاظت و توسعه سلامت
  • مجهز بودن به بهترین سطح مهارت های معاینه
  • مداخله به منظور ایجاد روش تشخیص و درمان مناسب
  • برقراری ارتباط موثر با همدلی با بیمار
  • بستگان بیمار و همکاران وتجزیه و تحلیل و تلفیق اطلاعات
  • حساسیت به اصول اخلاقی
  • درک در کار تیمی

می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رشته زیست دانشگاه استانبول
رشته تحصیلی

رشته ی زیست شناسی مولکولی و‌ ژنتیک دانشگاه استانبول

رشته ی زیست شناسی مولکولی به دنبال کشف چرایی انتقال صفات از والدین به اولاد و وراثت است.
البته این رشته در بخش های تشخیص سرطان ژنتیک، بیماری های ژنتیکی پیش از تولد و پس از آن، اصلاح نژاد، ارائه مشاوره های ژنتیکی و تاثیر ژنتیک بر ویژگی های افراد و فعالیت های مشابه نیز فعالیت دارد.
این رشته در کشور ایران ۵ گرایش دارد.

ادامه مطلب »
رشته معماری دانشگاه استانبول
رشته تحصیلی

رشته ی معماری دانشگاه استانبول

رشته ی معماری دانشکده معماری دانشگاه استانبول در سال ۲۰۱۷ تأسیس شده و معتقد است علم معماری در تمام زمینه های زندگی لازم است.
این رشته یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی است که اکثر دانش آموزان رشته های ریاضی و هنر متقاضی تحصیل در این رشته ی پرکاربرد هستند.

ادامه مطلب »
رشته مدیریت بازرگانی
رشته تحصیلی

رشته ی مدیریت بازگانی دانشگاه استانبول

رشته مدیریت بازرگانی از زیرشاخه های علوم انسانی است و پس از رشته حقوق پر طرفدارترین رشته در میان دانش آموزان رشته انسانی است. محاسبه سود و زیان شرکت ها مدیریت در زمینه های فروش، بازاریابی و تبلیغات گوشه ای از کارهای دانشجویان این رشته است.
فرصت اشتغال در موسسات خصوصی و بانکی، شرکت های واردات و صادرات، بیمه و موسساتی از این قبیل برای فارغ التحصیلان رشته ی مدیریت بازرگانی فراهم است.

ادامه مطلب »
رشته داروسازی
رشته تحصیلی

رشته ی داروسازی دانشگاه استانبول

دانشکده داروسازی دانشگاه استانبول یکی از دانشکده های برتر داروسازی در ترکیه است که به دانشجویان خود در سطح جهانی ارزش می دهد.
داروسازان به دنبال سلامت جامعه و مقابله با بیماریها با ترکیبی از علوم پایه و علوم بالینی هستند.
همچنین با توجه به مورد تایید بودن این دانشگاه و این رشته در وزارت علوم ایران دانشجویان امکان تاسیس داروخانه را خواهند داشت.

ادامه مطلب »
دانشکده حقوق دانشگاه استانبول
رشته تحصیلی

رشته ی حقوق دانشگاه استانبول

رشته حقوق دانشگاه استانبول در دانشکده ی مجهز حقوق ارائه میشود که به دنبال ارائه آموزشی حقوقی با کیفیت بالا است. مدرک اخذ شده از این دانشگاه در سطح بین المللی دارای اعتبار است و امکان اشتغال و ادامه تحصیل دانشجویان در هر کشور ممکن است.
اعتبار دانشگاه استانبول در رشته حقوق بالا است و دانشجویان این رشته از توانایی بالایی در حل مشکلات حقوقی برخوردارند.

ادامه مطلب »
رشته دندانپزشکی
رشته تحصیلی

رشته ی دندانپزشکی دانشگاه استانبول

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه استانبول پیشگام در آموزش پزشکی و تحقیقات علمی و ارائه خدمات بهداشتی است و بعنوان یک موسسه معتبر بین المللی شناخته میشود.
رشته دندانپزشکی نیز یکی از رشته های محبوب میان دانشجویان است که همه ساله متقضیان زیادی خواستار تحصیل در این رشته در دانشگاه معتبر هستند. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی کارت طبابت بین المللی دریافت می کنند و به راحتی می توانند در سطح جهان کار کند.

ادامه مطلب »

Individual Classes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus eu mauris eleifend, rhoncus metus vel, vestibulum odio. Suspendisse eget ante vel arcu pretium eleifend vel quis dolor.

Detail

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit tristique dolor nec.

What is my total cost?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit tristique.